Sídlo: Dukelských hrdinů 1526, 274 01, Slaný, tel+fax: 312 522 203, e-mail: sajler@quick.cz
  Prodejna je otevřena: Po - Pá: 8.00-17.00 hodin a So: 8.00-12.00 hodin  
Vítáme Vás na stránkách firmy Vladimír Sajler - elektronářadí.
  Kdo a kde jsme  
Vyberte si z našich služeb.
Profesionální technika
   Hobby nářadí    
    Vrtáky    
Brusné a řez. kotouče
Kotevní technika
Akční nabídka
Brusné a řezné kotouče
V našem sortimentu jsou brusné a řezné kotouče na kov i kámen BOSCH a METABO. Dále nabízíme široký sortiment brusných a řezných kotoučů, lamelových brusných kotoučů, brusná a lamelová tělíska na stopce, brusné papíry a pásy, brusné stopkové frézy z tvrdokovu atd. specializovaných výrobců FLEXOVIT, LUKAS a RHODIUS.

Tito výrobci mají ve svém programu veškeré běžné i nestandartní druhy, rozměry i zrnitosti nástrojů sloužících k dělení, broušení a leštění nejrůznějších materiálů ať již kovů, umělých hmot, dřeva, kamene atd. A to v profesionální kvalitě.Naše firma Vám může nabídnout tyto výrobky za ceny, které budou zajímat i velkoodběratele.

Samostatnou kategorií jsou diamantové kotouče. Tyto kotouče slouží k dělení a broušení kamene. Počínaje asfaltem až po zámkovou dlažbu. Diamantové kotouče nabízíme v rozměrech od průměru 100 mm do malých úhlových brusek až po velké kotouče o průměru 500 mm a více do řezačů spár a speciálních pil. Můžete u nás zakoupit diamantové kotouče firmy BOSCH, ale i kotouče specializovaných výrobců NORTON, CEDIMA a HEGER.

- nahoru -
Web Design © 2003 - 2006 Petr Zíka - www.promix.cz - Internetová a televizní reklama
pro firmu Vladimír Sajler - elektrické ruční nářadí - Slaný