Sídlo: Dukelských hrdinů 1526, 274 01, Slaný, tel+fax: 312 522 203, e-mail: sajler@quick.cz
  Prodejna je otevřena: Po - Pá: 8.00-17.00 hodin a So: 8.00-12.00 hodin  
Vítáme Vás na stránkách firmy Vladimír Sajler - elektronářadí.
  Kdo a kde jsme  
Vyberte si z našich služeb.
Profesionální technika
   Hobby nářadí    
    Vrtáky    
Brusné a řez. kotouče
Kotevní technika
Akční nabídka
Hobby nářadí
Ne každý potřebuje využívat nářadí po celý den. Kutilům nabízíme hobby nářadí značky BOSCH - tzv. zelenou řadu. Zde najdete opět kompletní sortiment, od aku programu až po zahradní nářadí.
Ano BOSCH vyrábí též zahradní techniku. Rotační sekačky na trávu, strunové sekačky, nůžky na živé ploty, řetězové pily, kompostovače, vysokotlaké čističe, zahradní aku nářadí, zavlažovací program a samozřejmě rozsáhlé příslušenství.
Druhou značkou, kterou v tomto sortimentu nabízíme je SKIL, tato značka se stala před pár lety vlastnictvím firmy BOSCH. Jedná se o Amerického výrobce, který je znám tím, že jako první na světě začal vyrábět ruční okružní pily.

V programu firmy SKIL je opět kompletní sortiment ručního nářadí, vyráběného převážně v evropském závodě v Holandsku. Kromě ručních okružních pil, ty jsou (s vyjímkou nejmenších modelů), vyráběny v USA.
Firma SKIL je největším světovým výrobcem ručních okružních pil a ty jsou dodnes ve světě pojmem. Jsou prodávány za hobby ceny, ale jejich kvalita je čistě profesionální. Na nářadí pro kutily BOSCH i SKIL je poskytována 2 letá záruční doba.


- nahoru -
Web Design © 2003 - 2006 Petr Zíka - www.promix.cz - Internetová a televizní reklama
pro firmu Vladimír Sajler - elektrické ruční nářadí - Slaný