Sídlo: Dukelských hrdinů 1526, 274 01, Slaný, tel+fax: 312 522 203, e-mail: sajler@quick.cz
  Prodejna je otevřena: Po - Pá: 8.00-17.00 hodin a So: 8.00-12.00 hodin  
Vítáme Vás na stránkách firmy Vladimír Sajler - elektronářadí.
  Kdo a kde jsme  
Vyberte si z našich služeb.
Profesionální technika
   Hobby nářadí    
    Vrtáky    
Brusné a řez. kotouče
Kotevní technika
Akční nabídka
Profesionální technika
Jsme oficiálními distributory profesionálního elektrického nářadí firem BOSCH, METABO, MAKITA, TRUMPF. Tito výrobci mají ve svém výrobním programu kompletní sortiment nářadí.

Aku program, vrtací a bourací kladiva, vrtačky, šroubováky, nůžky na plech a šroubováky, úhlové brusky, hoblíky, pily kmitací, okružní, pokosové i řetězové, frézky, průmyslové vysavače, horkovzdušné pistole atd. Veškeré nářadí pro opracování betonu, dřeva i kovu.
Firma MAKITA vyrábí i benzínové stroje- motorové pily, benzínové křovinořezy a rozbrušovačky.
BOSCH Vám zase může nabídnout profesionální vzduchové a elektrické vysokofrekvenční nářadí. Samozřejmě, že u nás najdete i veškeré příslušenství vyráběné těmito firmami. Vrtáky, sekáče, brusné a řezné kotouče, brusné papíry a pásy, diamantové řezné kotouče, nástavce pro šroubováky, pilky, kotoučové pily, frézky atd.
METABO nabízí kromě kompletního sortimentu elektrického ručního nářadí též vzduchové nářadí, kompresory a dřevoobráběcí stroje.
TRUMPF je renomovaný švýcarský výrobce. Již od roku 1934 vyrábí speciální elektrické nástroje pro dělení, spojování a úkosování hran plechů všeho druhu.

DREMEL - to je pojem v oblasti mikronářadí, tato americká firma se stala před časem vlastnictvím firmy BOSCH a proto toto nářadí můžete zakoupit i u nás.

Nabízíme též výrobky jiných značek, jako jsou frézky a pilové kotouče CMT, kompletní program BAHCO-SANDVIK, STAHLWILLE, drátěné kotouče a kartáče OSBORN atd. Kromě toho prodáváme i příslušenství, které již zmiňovaní výrobci nevyrábějí. Jedná se hlavně o kleště KNIPEX, šroubováky WERA, řezače spár NORTON CLIPPER, kompresory a vzduchové nářadí SCHNEIDER, elektrocentrály MITSUBISHI atd.

Všechny značky které zastupujeme představují špičku ve svém oboru a je na ně poskytována záruka, v některých případech přesahující obvyklou záruční dobu. Na námi prodávané nářadí poskytujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis, který se v případě elektrického ručního nářadí pohybuje v rozmezí 2-5 dnů.
Mezi služby, které našim zákazníkům poskytujeme patří například i možnost zapůjčení jak vrtacího, tak sekacího kladiva. Tuto službu poskytujeme zákazníkům, kteří přinesou ať v záruce, či po záruce do opravy kladivo, které u nás zakoupili. Náhradní kladivo Vám v tomto případě bude poskytnuto po dobu opravy ZDARMA.
- nahoru -
Web Design © 2003 - 2006 Petr Zíka - www.promix.cz - Internetová a televizní reklama
pro firmu Vladimír Sajler - elektrické ruční nářadí - Slaný